Filmosfera

Zapraszamy Państwa na seanse filmowe do naszego Centrum:

    • W każdą ostatnią środę miesiąca o godzinie 16:00 w ramach cyklu „Czytamy i oglądamy – Nikt nic nie wie: czeski film” wyświetlamy kultowe czeskie filmy fabularne, jak i najnowsze obrazy czeskiej kinematografii, wielokrotnie nagradzane w samych Czechach oraz festiwalach międzynarodowych.
    • W każdą ostatnią sobotę miesiąca o godzinie 11:00 w ramach cyklu „Czytamy i oglądamy – Ahoj, tu oglądamy czeskie bajki” odbywa się pokaz filmów animowanych dla najmłodszych. Jest to doskonała okazja zaznajomić młodsze pokolenia z takimi bohaterami jak Krecik, Rumcajs czy Sąsiedzi.

Do państwa dyspozycji oddaliśmy wyposażoną w projektor salkę multimedialną, która umożliwia komfortowy odbiór filmów nawet do 20 osób.

Wstęp na każdy pokaz jest BEZPŁATNY

W MIESIĄCACH WAKACYJNYCH (LIPIEC-SIERPIEŃ) SEANSE NIE ODBYWAJĄ SIĘ.

Aktualności

Mikulov – barokowa perełka na granicy czesko-austriackiej Mikulov, malownicze miasteczko winiarskie ulokowane jest na południu Moraw, tuż przy granicy z Austrią. Nad miastem dominuje barokowy zamek,..

3 likes, 0 comments4 days ago

Fundacja Kukatko

0 likes, 0 comments1 week ago

Zdjęcia z posta użytkownika Czeskie Centrum Informacji i Edukacji w Bielsku-Białej

Dni NATO w Ostrawie – największy przegląd sił bezpieczeństwa w Europie Miasto Ostrawa zaprasza od 16-17 września na siedemnastą edycję Dni NATO oraz Dni Sił Powietrznych Republiki Czeskiej, największe..

0 likes, 0 comments1 week ago

Powiat bielski we Frydku Mistku

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Festiwalu Miast Partnerskich we Frydku-Mistku.

3 likes, 0 comments1 week ago

Zdjęcia z posta użytkownika Czeskie Centrum Informacji i Edukacji w Bielsku-Białej

Za nami kolejna edycja „Festiwalu Miast Partnerskich”. Podczas imprezy plenerowej we Frydku-Mistku uczestnicy mogli zapoznać się z ofertą poszczególnych miast, w tym z dziedzictwem kulturowym Powiatu..

3 likes, 0 comments2 weeks ago