Filmosfera

Zapraszamy Państwa na seanse filmowe do naszego Centrum:

    • W każdą ostatnią środę miesiąca o godzinie 16:00 w ramach cyklu „Czytamy i oglądamy – Nikt nic nie wie: czeski film” wyświetlamy kultowe czeskie filmy fabularne, jak i najnowsze obrazy czeskiej kinematografii, wielokrotnie nagradzane w samych Czechach oraz festiwalach międzynarodowych.
    • W każdą ostatnią sobotę miesiąca o godzinie 11:00 w ramach cyklu „Czytamy i oglądamy – Ahoj, tu oglądamy czeskie bajki” odbywa się pokaz filmów animowanych dla najmłodszych. Jest to doskonała okazja zaznajomić młodsze pokolenia z takimi bohaterami jak Krecik, Rumcajs czy Sąsiedzi.

Do państwa dyspozycji oddaliśmy wyposażoną w projektor salkę multimedialną, która umożliwia komfortowy odbiór filmów nawet do 20 osób.

Wstęp na każdy pokaz jest BEZPŁATNY

W MIESIĄCACH WAKACYJNYCH (LIPIEC-SIERPIEŃ) SEANSE NIE ODBYWAJĄ SIĘ.

Aktualności

Zdjęcia z posta użytkownika Czeskie Centrum Informacji i Edukacji w Bielsku-Białej

Trasa rowerowa wzdłuż Łaby najlepszym produktem turystycznym Produkt turystyczny Łabska Trasa Rowerowa został zwycięzcą Grand Prix w kategorii Najlepszy Produkt Turystyczny 2017. Uroczyste ogłoszenie..

1 likes, 0 comments6 days ago

Zdjęcia z posta użytkownika Czeskie Centrum Informacji i Edukacji w Bielsku-Białej

Słynne kawiarnie praskie W czasach międzywojennych praskie kawiarnie były miejscem spotkań sławnych osobistości. Bywali tutaj dziennikarze, pisarze, twórcy teatralni, architekci, artyści i biznesmeni…

5 likes, 0 comments3 weeks ago

Zdjęcia z posta użytkownika Czeskie Centrum Informacji i Edukacji w Bielsku-Białej

Miasta czeskie, które polecamy odwiedzić 28 października 2018 roku Republika Czeska będzie obchodzić setną rocznicę powstania niepodległej Czechosłowacji. Uroczystości jubileuszowe będą odbywać..

6 likes, 0 comments1 month ago

Biblioteka Złote Łany - Książnica Beskidzka

5 likes, 0 comments1 month ago

Imprezy w czeskich ośrodkach narciarskich Narciarskie kurorty w Czechach tradycyjnie zapraszają na liczne imprezy sportowe. Poniżej prezentujemy najciekawsze wydarzenia, które odbędą się w nadchodzących..

0 likes, 0 comments1 month ago